FM1 FM1 Tofflor med naturlig päls Vit och rosa Naturis

Produkten är inte tillgänglig ;(

Dessa är flipflops som kommer få dig att bli kär från första gången du tar på dig dem! Modellen FM1 flip-flops med naturlig päls i vita och rosa färger är ett perfekt val för alla kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa flipflops är gjorda av högkvalitativt tyg och ser extremt eleganta och fashionabla ut och matchar perfekt den avslappnade atmosfären.

Sulan av lätt gummimaterial ger utmärkt dämpning, och den skonsamt profilerade innersulan säkerställer högsta bärkomfort. Deras öppna, rundade tå gör att dina fötter kan röra sig fritt, vilket gör dem till ett idealiskt val för både promenader och att bära hemma istället för traditionella tofflor.

Flipflops monterade på en 2,5 cm hög plattform är dessutom berikad med naturlig päls, vilket inte bara ger mysighet, utan också gör att produkten sticker ut från andra. Tack vare färgerna i nyanser av vitt och rosa blir de ett perfekt komplement till sommarens styling.

Flipflopsna finns i olika storlekar, vilket möjliggör en perfekt passform till foten. Deras universella karaktär gör dem till ett perfekt inslag i din vår- och sommargarderob. Missa inte möjligheten att känna dig bekväm och snygg - välj FM1 Flip Flops med naturlig päls och njut av varje steg!

  • Lås: Glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: Plast
  • Modell: Tofflor Med Naturlig Päls
  • Näsan: ingen näsbit
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Plattform/sula (cm): 2,5
  • Färg: Vit
  • Fläckfärg: rosa
  • Yttre material: tyg
  • Producentkod: 8080 25# FLERFÄRG

Tack för att du lägger till din kommentar.

|