Inna marka Timmer stockar med ett hänglås 1302 D.GRAY grå

Otillgänglig produkt ;(

Timmershorts med hänglås i en grå nyans (modell 1302 D.GREY) är den perfekta lösningen för kvinnor som värdesätter stil, komfort och unika detaljer. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa klassiska ankelboots ser inte bara vackra ut, utan är också miljövänliga.

En charmig accent är guldhänglåset placerat på baksidan av ovandelen, vilket ger det hela en unik karaktär. Timmerstövlar sitter perfekt på benet, och den solida sulan med ett skydd säkerställer hög isolering och komfort, vilket gör dem till ett idealiskt val för vardagliga promenader.

Högre överdelar som når över ankeln och pälsisolering garanterar värme under kallare dagar. En rund tå och en 3 cm platt klack gör skorna inte bara snygga, utan också bekväma, vilket gör att du kan bära dem under lång tid utan obehag.

Dessa gråa timmerbyxor passar perfekt in i vardagsstilen och matchar olika outfits, från avslappnad till mer elegant. Tack vare deras enkla, släta mönster är de lätta att kombinera med andra garderobsartiklar.

Perfekt för alla tillfällen, dessa fashionabla ankelboots kommer säkerligen att möta förväntningarna hos varje kvinna som vill kombinera komfort och en designerlook. Varje par levereras i tillverkarens originalkartong, vilket är en ytterligare fördel. Vänta inte, komplettera din garderob med dessa unika timmerstövlar med hänglås!

  • Färg: grå
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Typ av häl: Platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Uppvärmning: Ja
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Övrig
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|