Inna marka Tegelstövlar med breda klackar TX-1873 Orange röd

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar damstövletter i mocka med breda klackar TX-1873 i tegelrött, perfekt för alla tillfällen! Dessa vackra stövlar kännetecknas av ett enkelt men elegant snitt som perfekt framhäver figuren. Den höga 10-centimeters hälen i form av ett block ger inte bara elegans, utan säkerställer också komfort att bära hela dagen.

Dragkedjan på sidan av ovandelen är en praktisk lösning som gör det lättare att ta av och på skorna. Dessutom ger en dekorativ silverdragkedja dem en modern karaktär som fångar ögat. Dessa ankelboots är gjorda av miljövänlig mocka och ger både ett snyggt utseende och omsorg om miljön.

Insidan av skorna är fodrad med ömtålig päls, vilket gör det extremt behagligt att bära dem även under kallare dagar. Den röda färgen och släta mönstret gör stövlarna till en universell accessoar som passar perfekt till olika stilar – både vardagliga och mer eleganta.

Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika ankelboots till din garderob! Investera i en fashionabel och bekväm modell som säkert kommer att följa med dig i många snygga kombinationer. Tx-1873 är det perfekta valet för varje kvinna som vill känna sig trygg och attraktiv.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Röd
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: mandel
  • Klack / plattformshöjd: 10.0
  • Lås: på låset
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|