Inna marka Svartlackerade damstövlar från Tanut
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svartlackerade damstövlar från Tanut
Svarta lackstövlar för kvinnor från Tanut är ett perfekt val för höst-vintersäsongen! Dessa snygga stövlar kombinerar moderiktig design och komfort, vilket gör dem till det perfekta komplementet till alla kvinnors styling. Ovandeln av ekologiskt patentläder ger dem ett elegant utseende och är samtidigt miljövänligt.
Den höga 3 cm tjocka trappersulan är inte bara moderiktig, utan säkerställer också stabilitet och bärkomfort. Dessutom är Tanut-stövlar dekorerade med iögonfallande ränder och silvernibbar, vilket ger dem en unik karaktär. Standardnumrering gör det enkelt att hitta rätt storlek för dig själv.
JW81-modellen i svart passar perfekt till olika outfits - både varje dag och för speciella tillfällen. Den runda tån och platta hälen gör den bekväm att ha på sig, och bristen på isolering gör skorna perfekta för varmare höstdagar.
Tanut ankelboots är ett förslag för kvinnor som värdesätter mode och komfort. I tillverkarens originalförpackning hittar du de perfekta skorna för dig, som säkert kommer att bli ditt favoritelement i din garderob. Gå och shoppa och se hur snygga och bekväma Tanut-stövlar kan vara!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: Höst vinter
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: JW81
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Typ av häl: platt häl
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 3
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.