Inna marka Svartlackerade ballerinor i krokodilhudsmönstret önskar jag
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svartlackerade ballerinor i krokodilhudsmönstret önskar jag
Vi presenterar eleganta svarta patentbalettlägenheter med krokodilskinnsmotiv från I wish. Dessa snygga skor är noggrant gjorda av högkvalitativt lackläder, vilket gör dem inte bara attraktiva utan också miljövänliga.
NF-12-modellen passar perfekt in i vår-sommartrender, och deras fashionabla design gör dem perfekta för både officiella och avslappnade stilar. Tack vare den universella svarta färgen kommer dessa balettlägenheter att vara ett perfekt komplement till många outfits.
Det är värt att notera att numreringen kan vara underskattad, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att säkerställa maximal komfort. Låga 1 cm höga klackar ger subtilitet, och mandeltån ger skorna en elegant look. Sulan av gummi ger utmärkt grepp, och innersulan av ekologiskt läder gör att bära dem till ett nöje.
Jag önskar att svarta patentbalettlägenheter är ett bra alternativ för varje kvinna som värdesätter elegans och komfort. Varje par kommer i sin originalkartong, vilket gör dem perfekta som present. Vänta inte, lägg till dem i din samling idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Ballerina > Skor Inna marka
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: Låg
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: Vår sommar
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: gummi
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: NF-12
- Näsan: mandel
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
- Producentkod: BM115891
Tack för att du har lagt till en kommentar.