Inna marka Svarta Xoxo -arbetare gjorda av flexibelt tyg med kubisk zirkoniumoxid

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar Workers Made of Elastic Fabric med Cubic Zirconias i svart från märket Xoxo - en perfekt kombination av stil, komfort och modern design. Dessa unika stövlar av elastiskt tyg passar perfekt till foten och erbjuder inte bara komfort utan också ett attraktivt utseende.

En massiv 2,5 cm hög plattform och en hög ovandel (17 cm) smalnar optiskt av benen, och eleganta detaljer i form av zirkoner ger dem en unik karaktär. Tåns form är rund vilket gör skorna både snygga och praktiska.

Stövlarna har en slip-on-knäppning som gör dem lätta att ta av och på. Dessutom gör den använda isoleringen dem perfekta för kallare dagar. Högkvalitativa material, inklusive yttertyg och syntetisk sula, säkerställer hållbarhet och komfort.

De storlekar som finns tillgängliga i tabellen är:

- 36 - 23,5 cm

- 37 - 24 cm

- 38 - 24,5 cm

- 39 - 25 cm

- 40 - 25,5 cm

- 41 - 26,5 cm.

Vi uppmuntrar dig att använda storlekstabellen när du väljer lämplig modell. Xoxo-arbetare är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter mode, komfort och unik stil. Unna dig denna extraordinära duo av elegans och komfort - dina fötter kommer att tacka dig!

  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Innersula: tyg
  • Näsan: runda
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Axelhöjd (cm): 17
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: tyg
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Schakthöjd: 17.0
  • Klack / plattformshöjd: 5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|