Apawwa Apawwa Svarta Volema snörningssportskor för barn

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar Apawwa Barnsportskor Snörsmocka i svart, som kombinerar stil, komfort och hög kvalitet på utförande. Dessa extremt fashionabla barnskor är det perfekta valet för små aktivister som värdesätter både estetik och komfort.

Skorna är gjorda av naturlig mocka, vilket garanterar inte bara hållbarhet utan också en elegant look. Tack vare snabb och bekväm snörning blir det ett enkelt nöje att ta på och av skor. Dessutom säkerställer den mjuka innersulan i läder utmärkt komfort även under långvarig användning.

Stängningen av skorna är klassisk, snörd, och deras låga ovandel, 6 cm hög, begränsar inte rörelsen, vilket möjliggör spelfrihet. Dessutom ökar en stel häl fotens stabilitet, vilket är särskilt viktigt för aktiva barn.

Högkvalitativa externa material, inklusive naturligt mockaskinn och textiltyg, skapar en harmonisk helhet som passar perfekt in i moderna modetrender. Den 3 cm höga sulan ger tillräcklig dämpning och grepp.

Skorna är avsedda för pojkar, och deras universella svarta färg gör dem till det perfekta komplementet till alla sportkläder. När du väljer din storlek rekommenderar vi att du använder storlekstabellen för att säkerställa en perfekt passform.

Genom att välja Apawwa barnsportskor garanterar du ditt barn komfort och stil vid varje steg.

  • Lås: Snörde upp sig
  • Axelhöjd (cm): 6
  • Yttre material: Naturligt sämskskinn
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Färg: svart
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Schakthöjd: 6 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|