Inna marka Svarta tamilda plattformsnöskor med broderi

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snöstövlar på plattformen med broderi Tamilda är den perfekta lösningen för svalare dagar, som kombinerar komfort och fashionabla design. Dessa snygga tofflor är gjorda av högkvalitativa eko -mocka och är inte bara estetiska utan också praktiska. Täckta näsor och mjuk pälsisolering säkerställer värme och komfort, vilket gör dem till ett utmärkt val att bära hemma och för snabba utgångar.

Den övre delen av den övre dekorerade med subtila broderier ger elegans, vilket gör att tofflorna smälter in väl med olika stiliseringar. Att sätta på en 4 cm hög plattform gör dem bekväma även med längre användning. Dessutom, tack vare införandet, att ta på sig och ta dem av blir snabbt och problem -frigör.

Tamilda tofflor finns i olika storlekar, så när du väljer är det värt att använda storlekstabellen. Svart är tidlös och lätt att kombinera med andra garderobsartiklar, vilket gör dem till ett mångsidigt tillägg till vardagliga kläder.

Perfekt för hösten/vintersäsongen, dessa tofflor ger inte bara termisk komfort, utan också den ursprungliga stilen. I den ursprungliga förpackningen av tillverkaren hittar du inte bara vackra tofflor, utan också en garanti för kvalitet. Satsa på komfort och elegans med snöstövlar på plattformen med svarta Tamilda -broderier!

  • Lås: glida på
  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 4
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: FA-183 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|