Inna marka Svarta stövlar med ull Upper Nb30 Black Ii-Gat
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta stövlar med ull Upper Nb30 Black Ii-Gat
Stövlar med ylle ovandel Black NB30 Black II-Gat (OBS: limfläck)
Beskrivning:
Originalkängor för damer med platt sula som kombinerar komfort med en snygg, mysig finish. Ovandeln är tillverkad i ett material som känns som en tröja - mjuk, smidig och anpassar sig väldigt bra till benet. En del av foten av ekologiskt läder av hög kvalitet. Stövlar kan bäras på två sätt: med ovandelen upprullad eller upprullad, vilket möjliggör olika stilar.
Nackdel:
Skon har en limfläck - defekten syns på bilden. Produkten säljs i II-kvalitet (en kopia med ett mindre defekt).
Egenskaper:
- Svart färg
- Typ av häl: platt
- Övre material: stickat tyg (ullliknande), elastiskt
- Material på fotdelen: ekologiskt läder
- Mönster: inget mönster
- Tillverkare: Annat märke
- Kategori: Ankelstövlar för kvinnor, casual/vinter
Vård Anmärkningar:
Rengör med en fuktig trasa; undvik att blötlägga stickade plagg. Om ovandelen är smutsig rekommenderas skonsam platstvätt och torkning i rumstemperatur.
Storlekar:
Kontrollera storlekstabellen innan du köper. Tack vare den flexibla ovandelen anpassar sig skorna väl till vaden och foten.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Typ av häl: Platt häl
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: svart
Tack för att du lägger till din kommentar.