Super Mode Super Mode Svarta stövlar med dekorativ dragkedja
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Super Mode Svarta stövlar med dekorativ dragkedja
Upptäck elegans och komfort med svarta Super Mode ankelboots med dekorativ dragkedja. Dessa snygga skor, designade för moderna kvinnor, passar perfekt in i vardagsstilar och ger dem en unik karaktär.
Stövlar gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder ser inte bara bra ut, utan är också miljövänliga. Den stängda, förstyvade hälen och isoleringen gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar på hösten och vintern. Den runda tån och den bekväma platta hälen med en höjd på 4,5 cm säkerställer komfort när den bärs, och den trampade sulan av syntetmaterial garanterar stabilitet på olika underlag.
En ytterligare fördel med dessa stövlar är den ursprungliga dekorativa dragkedjan, som ger dem en fashionabel touch. Tack vare dragkedjan och snörningen kan skorna enkelt anpassas efter individuella behov. Den övre höjden som når över ankeln och bredden på 20 cm ger tillräckligt stöd och komfort för foten.
Dröj inte! Välj svarta Super Mode ankelboots och njut av stil och komfort varje dag. Perfekt för alla tillfällen, de kommer att fungera bra i både avslappnade och mer eleganta stilar. Lägg till dem i din garderob och känn dig moderiktig och bekväm hela säsongen!
- Producent: Super Mode
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Super Mode
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Axelbredd: 20
- Schakthöjd: 15
- Ytterligare egenskaper: brist
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.