Rekommenderade artiklar

Bona Bona Svarta stövlar med dekorativ dragkedja

Produkten är inte tillgänglig ;(

**Bona Black ankelboots med dekorativ dragkedja**

Upptäck elegans och komfort genom att välja svarta ankelboots från Bona, som är perfekta för vardagsbruk. Dessa unika damskor kombinerar avslappnad stil med klassiska accenter, vilket skapar det perfekta förslaget för höst/vintersäsongen.

Stövlarna är gjorda av ekologiskt mockaläder av hög kvalitet och ser extremt imponerande ut tack vare en subtil, dekorativ dragkedja. Häldisken är mjuk och stängd, vilket gör den bekväm att bära hela dagen. Dessutom garanterar den runda tån och fotleden rörelsefrihet och ett modernt utseende.

En bekväm 5 cm platt klack och en 3,5 cm plattform gör dessa stövlar inte bara snygga utan också bekväma. Sulan i syntetiskt material med slitbana säkerställer stabilitet på olika underlag och isoleringen håller fötterna varma även kalla dagar.

Bona ankelboots är det perfekta valet för alla kvinnor som värdesätter moderiktigt utseende och komfort. Oavsett tillfälle kommer dessa svarta ankelboots att vara det perfekta komplementet till vilken outfit som helst. Välj en modell som kombinerar elegans med vardagskomfort och njut av självförtroende varje dag!

  • Färg: svart
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 22
  • Schakthöjd: 16
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: framför fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|