Inna marka Svarta stövlar med dekorativ bindning
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta stövlar med dekorativ bindning
Upptäck den senaste trenden i skor tack vare Laverds svarta stövlar med en dekorativ bindning och en dragkedja! Dessa unika stövlar är den perfekta kombinationen av stil och komfort, som perfekt passar in i modetrenderna för denna säsong. Stövlar av hög kvalitet ekologiskt läder kännetecknas av hållbarhet och elegant utseende.
Dekorativ bindning fångar inte bara ögat, utan gör det också möjligt för den övre att passa den övre, vilket ökar komforten att bära. En varm interiör med ett gallermönster lindar fötterna och ger trevlig värme på svalare dagar. Den höga sulan och 6 cm hög klacken lägger till en unik karaktär till skorna, medan stabilitet och komfort.
Laverd -stövlar är perfekta för olika stilar - från avslappnad till mer eleganta, idealiska för möten eller går med vänner. Slott och snörningsfästning är praktiska lösningar som gör det lättare att ta på sig och ta av.
Tack vare standardnumrering blir det enkelt att välja rätt storlek. Dessa svarta stövlar är ett måste i varje kvinnors garderob. Få dig själv sneakers, som inte bara ser bra ut, utan också ta hand om din komfort - lägg på Laverds stövlar och njut av en fashionabla look under hela säsongen!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: päls
- Producentkod: BM214149
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: blockera
- Klack / plattformshöjd: 6
- Yttre material: konstgjort läder
- Höjd: för fotleden
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.