PA1 PA1 Svarta stövlar med Anarda-kedja
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PA1 Svarta stövlar med Anarda-kedja
Svarta stövletter med en Anarda-kedja är en unik modell som kombinerar klassisk och modern stil. Deras eleganta ovandel av högkvalitativt ekologiskt läder säkerställer bärkomfort och de flexibla inläggen passar perfekt till benet, vilket gör stövlarna både praktiska och snygga.
En svart kedja med en original form är en intressant accent som ger det hela en distinkt charm. Insidan av skorna är avslutad med varm päls, som ger behaglig värme under kallare dagar, och den platta 2,5 cm hälen gör dem bekväma för vardagsbruk.
Perfekt att para ihop med en kappa eller bikerjacka, dessa ankelboots passar perfekt in i modetrender. Finns i standardnummer (36-41), vi uppmuntrar dig att välja den storlek du bär varje dag.
Anarda ankelboots är den perfekta lösningen för kvinnor som vill kombinera komfort med en moderiktig look. Perfekta både för vardagsbruk och för mer formella tillfällen, de är en viktig del av varje stilfull garderob. Tillverkarens originalförpackning i form av en kartong gör dem till en bra presentidé. Tveka inte - komplettera din skokollektion med dessa extraordinära stövlar!
- Ytterligare egenskaper: päls , kedja
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Gummi
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: Klassiska Jodhpur stövlar K22020
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.