Inna marka Svarta stövlar i mocka 9243

Otillgänglig produkt ;(

Ankelboots 9243 i svart mocka är ett perfekt val för kvinnor som letar efter en kombination av komfort och elegans i vardagsskor. Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativt material och kännetecknas av en noggrann finish och en subtil stil som perfekt matchar en mängd olika stilar.

Delikat isolering med en skofilt ger extra komfort, vilket gör dem perfekta för både kallare dagar och varmare vårkvällar. En stark, profilerad innersula och en stabiliserande, styv hälräknare garanterar komfort och säkerhet vid användning, och lätta material gör stövlarna behagliga för fötterna.

Stövlar 9243 är utrustade med ett snyggt spänne och dragkedja, vilket gör dem lätta att ta av och på. Den runda tån tillför subtilitet, och hälhöjden på 4 cm och hältypen i form av ett block säkerställer stabilitet och komfort även efter långvarig användning.

Letar du efter universalskor som passar till de flesta kläder? Dessa svarta ankelboots är det perfekta valet! De kommer säkert att komplettera vilken garderob som helst och lysa upp både avslappnade och mer eleganta stilar. Kolla hur snygg du kan känna dig i nya skor från Inna Marka.

  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Näsan: Runda
  • Typ av häl: Blockera
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Tyg
  • Uppvärmning: Ja
  • Lås: spänne , låsa
  • Yttre material: Övrig

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|