Inna marka Svarta stövlar i ekoläder med platt klack dekorerade med dragkedja

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och stil med svarta läderstövlar från varumärket ett annat märke. Dessa klassiska stövlar som når till knäet är ett utmärkt val för hösten/vårsäsongen, som kombinerar mode och komfort. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet säkerställer de hållbarhet och komfort att bära, och deras minimalistiska design utan mönster gör att de matchar många stilar.

F5972 stövlar kännetecknas av en rund näsa och en platt häl med en höjd av 3,5 cm, vilket gör dem till en idealisk lösning varje dag. Låset placerat på sidan gör det lättare att ta på sig och ta bort skor. Den enda gummi garanterar bra att hålla fast vid ytan, vilket ökar användningen av användningen, och tyginsatsen ger mjukhet.

Dessa svarta stövlar är inte bara ett fashionabelt val, utan också ett praktiskt inslag i varje kvinnas garderob. Den ursprungliga förpackningen i form av en elegant låda gör dem till en bra presentidé. Oavsett om du kombinerar dem med jeans, klänning eller kjol, kommer de säkert att lägga till karaktären på alla stilisering.

Invester i din komfort och stil med stövlar från ett annat märke - ett mode som aldrig kommer ut från trender!

  • Höjd: Knähögt, 49
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM214602
  • Samling: Höst vår
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Modell: F5972
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: platt häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|