Ax Boxing Ax Boxing Svarta sportskor för kvinnor

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar svarta damsportskor från Axe Boxing, som kombinerar elegans, komfort och funktionalitet. Dessa högkvalitativa sportskor är designade för aktiva kvinnor som inte bara utövar sport, utan också värdesätter vardagskomfort.

Skodonen är gjorda av ekologiskt läder, vilket gör det vänligt för vegetarianer och människor som bryr sig om miljön. Den låga hälen, endast 2,5 cm, säkerställer tillräcklig stabilitet, och den runda tån gör skorna bekväma för vardagsbruk.

Spetsfästningen ger en perfekt passform till foten, och tygets innersulamaterial garanterar tillräcklig ventilation och komfort. Tack vare den universella svarta färgen passar skorna perfekt till både sport- och fritidsstilar, vilket gör dem till ett mångsidigt inslag i garderoben.

Axe Boxing är ett varumärke som kombinerar modern design med hög kvalitet på utförande, och tillhandahåller produkter som uppfyller förväntningarna hos även de mest krävande kunderna. Genom att välja svarta sportskor från Axe Boxing investerar du i komfort och stil som fungerar i alla situationer.

  • Lås: snörda
  • Innersula: Tyg
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Höjd: låg
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 2.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|