Inna marka Svarta snöstövlar med snören dekorerade med Mckenzie-broderier
- Försändelsen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Svarta snöstövlar med snören dekorerade med Mckenzie-broderier
Svarta snöstövlar med snören dekorerade med broderier är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera stil med komfort på vinterdagar. Tack vare den isolerade interiören håller dessa skor dig varm även under de kallaste förhållanden, vilket gör dem till ett oumbärligt plagg för vinterpromenader eller stadsäventyr.
MD1094-1-modellen utmärks av en hög, snörningsöverdel som når över ankeln, vilket ger extra skydd mot kyla och fukt. Den 4 cm platta hälen ger stabilitet och komfort, vilket gör dem perfekta för vardagsbruk hela dagen. Gjorda av högkvalitativt eko-mockaläder, snökängor är inte bara hållbara, utan ser också exceptionellt eleganta ut. Ytterligare accenter i form av broderi ger dem en fashionabel karaktär.
Svarta arbetarstövlar är extremt mångsidiga - de matchar perfekt med avslappnade och urbana stilar, vilket ger dem en nypa originalitet. Den runda tån och gummisulan garanterar komfort och säkerhet, och gör även skorna praktiska att använda.
Snowboots är en produkt som kombinerar funktionalitet, stil och komfort, perfekt för moderna kvinnor som inte vill ge upp elegansen även på vinterdagar. Förpackade i originalkartongen är de redo att bli en del av din vinterkollektion.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Stövlar Inna marka
- Ytterligare egenskaper: päls , broderi
- Producentkod: BM211608
- Samling: Höst vinter
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Gummi
- Innersula: tyg
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: MD1094-1 snörskor för plattform
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: plattform
- Höjd: för fotleden
- Lås: snörda
- Dominant mönster: aztec
Tack för att du lägger till din kommentar.