Inna marka Svarta snökängor med muddar
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta snökängor med muddar
Svarta snöstövlar med en bälte är den perfekta lösningen för vinterdagar och kombinerar stil och funktionalitet. Dessa skor är gjorda av högkvalitativa tyg och ger utmärkt skydd mot fukt och snö, vilket gör dem till en ersättningsbar följeslagare på kalla dagar. En stor fördel är deras runda näsa, som garanterar komfort och fotrörelse, och en platt häl med en höjd av 4 cm ger komfort även under långvarig slitage.
Snöstövlar kännetecknas av en glidande lås, vilket gör det lättare att ta på sig och ta bort dem. Den klassiska svarta sulfärgen lägger till elegans, och uppvärmningen gör fötterna varma och skyddade från kylan. Utan tvekan är dessa skor måste ha för den kommande hösten och vintern, vilket kommer att tillgodose behoven hos kvinnor som letar efter fashionabla och praktiska lösningar.
Tack vare tillverkarens ursprungliga förpackning ser dessa snöstövlar inte bara bra ut, utan är också en bra presentidé. Oavsett tillfälle kommer svarta snöstövlar med en bälte att vara ett snyggt och funktionellt element i garderoben för varje modern kvinna. Välj den här modellen för att njuta av komfort och fashionabla utseende under vintern!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Snökängor > Skor Inna marka
- Höjd: hög
- Lås: snörda , glida på
- Producentkod: BM214472
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: tyg
- Modell: Snöskor för kvinnor
- Uppvärmning: Ja
- Klack / plattformshöjd: 4
Tack för att du lägger till din kommentar.