Inna marka Svarta sandaler dekorerade med Caramella zirkoner

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga, svarta sandaler dekorerade med Caramellas zirkoner är ett måste för sommaren! De kombinerar elegans och komfort, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagliga resultat, romantiska datum eller sommarevenemang. På en platt -hank med en höjd av 1,5 cm ger dessa sandaler komfort under dagen, och deras lätta design gör att det är rent nöje att bära dem rent nöje.

Sandaler är tillverkade av ekologiskt läder och gummi, inte bara snygga ut utan är också miljövänliga. De dekorerade med glänsande zirkoner, de fångar ögat och lägger lite glans av alla styling. Det klassiska snittet utan näsa och spänne låter dig snabbt ta på dig, vilket gör dem perfekta för sommaren, lösa skapelser.

Justera dem till dina favoritklänningar, kjolar eller byxor och skapa unika kombinationer för alla tillfällen. Svarta svarta sandaler i svart är ett bra beslut för alla kvinnor som vill känna sig fashionabla och bekväma samtidigt. Tack vare den ursprungliga förpackningen kommer de också att vara en fantastisk gåva till en älskad. Vänta inte, berika din skorskollektion med denna eleganta modell!

  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Producentkod: BM199261
  • Samling: Sommar
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: silver-
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: platt häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne
  • Innersula: konstgjort läder
  • Modell: RD124 Svarta sandaler dekorerade med zirkoner
  • Färg på sulan: Brun

Tack för att du lägger till din kommentar.

|