Inna marka Svarta pumps på stilettklack från Janessa
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta pumps på stilettklack från Janessa
Svarta Janessa högklackade pumps är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter elegans och stil. Denna modell utmärker sig genom sitt klassiska snitt, vilket gör att den passar perfekt in i olika stilar - både formella och mer avslappnade.
Tillverkad av behaglig eko-mocka och en lackad klack ger elegans och en unik karaktär till helheten. Klackhöjden på 10,5 cm framhäver figuren optimalt, gör den smalare och säkerställer samtidigt användarkomforten.
Observera att numreringen är låg, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek. Janessa pumps finns i svart, vilket gör dem extremt universella och lätta att kombinera med andra garderobsprylar.
Yttermaterialet är eko-mocka och interiören är avslutad med ekologiskt läder, vilket garanterar komforten att bära. Sulan av plast är inte bara slitstark utan också lätt att underhålla.
Genom att välja Janessa högklackade pumps får du inte bara ett moderiktigt inslag i din garderob, utan också komfort och kvalitet som du säkert kommer att uppskatta varje dag. Det är ett måste för varje kvinna!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: LEI-203
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: stift
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.