Inna marka Svarta pumps med ankelrem

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar eleganta dampumps med ankelrem i klassisk svart färg. Dessa unika skor med en smal, 10,5 cm hög klack är en perfekt lösning för kvinnor som värdesätter en kombination av stil och komfort.

Pumparna är gjorda av ekologiskt patentläder och ser extremt chica ut och matchar perfekt både vardags- och kvällsstilar. Ankelfästet säkerställer inte bara en perfekt passform, utan framhäver också den feminina figuren. En extra rem på vristen dekorerar skorna, vilket ger dem en original karaktär.

Materialet i innersulan, även det tillverkat av ekologiskt läder, säkerställer komforten att bära under lång tid, och den solida stiletthälen ger självförtroende vid varje steg. Dessa pumps är ett måste i garderoben för varje fashionabel kvinna som vill sticka ut med elegans.

Välj svarta pumps med ankelband och njut av oöverträffad stil och komfort varje dag!

  • Färg: svart
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Lås: spänne
  • Typ av häl: Stift
  • Klack / plattformshöjd: 10.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|