Inna marka Svarta pumpar lackerade på Eden -kvarteret

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svartlackade Eden pumps är ett elegant och stilrent val för varje kvinna. Dessa skor är gjorda av högkvalitativt lackläder och matchar perfekt de senaste modetrenderna, och deras klassiska design gör dem till det perfekta komplementet till många stilar - både varje dag och för speciella tillfällen.

Eden-modellen kännetecknas inte bara av sin estetik, utan också av sin funktionalitet. De erbjuder komfort att bära tack vare en solid 5-centimeters klack i form av ett block, vilket säkerställer stabilitet vid varje steg. Spetsiga tår betonar elegans, och den svarta färgen gör dem universella, vilket gör att de enkelt kan matchas till olika outfits.

Komforten är också en viktig aspekt - Eden pumps är slip-on, vilket gör dem lättare att sätta på. Kom dock ihåg att numreringen är låg, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att säkerställa maximal komfort.

Eden pumps är det perfekta valet för våren och sommaren och passar perfekt till både klänningar och byxor. Tack vare deras klassiska finish och tidlösa utseende kommer dessa skor att bli en oumbärlig del av din garderob.

Beställ Eden pumps idag och njut av snygga och bekväma skor för alla tillfällen!

  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Samling: Vår sommar
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: 3839-1
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: blockera
  • Lås: annan , glida på
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|