Inna marka Svarta plattformssnöskor för kvinnor med pälsfoder

Produkten är inte tillgänglig ;(

Gör dig redo för vinterutmaningar med våra svarta kvinnors snöstövlar på plattformen som kombinerar stil med funktionalitet. Dessa fashionabla skor, designade för den unga generationen, erbjuder extraordinär komfort och värme, tack vare isolering av safi päls.

Deras spets -up -design garanterar perfekt passform, och gummisulan säkerställer stabilitet och vidhäftning på varje yta, vilket gör dem till det perfekta valet för hala, vinterdagar. Den runda näsan lägger till ett modernt utseende, vilket gör att du känner dig både bekväm och fashionabel.

Höjden på plattformen på 4 cm ger ytterligare isolering från den kalla marken, och det yttre materialet från det syntetiska gör dem enkla att underhålla. Höga snöstövlar skyddar inte bara mot frost, utan matchar också många stilar, från vardag till mer eleganta.

Dessa snöstövlar finns i en klassisk svart färg och är ett riktigt måste i din vintergarderob. Vi garanterar att de kommer att arbeta perfekt på både stadsgatorna och i bergslandskap. Välj våra snöstövlar och en gemensam vinter i stil!

  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Modell: 6483
  • Uppvärmning: Ja
  • Näsan: Runda
  • Typ av häl: Plattform
  • Producentkod: BM212829
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Yttre material: syntetisk
  • Höjd: hög
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Samling: Höst vinter

Tack för att du lägger till din kommentar.

|