Inna marka Svarta överknä stövlar för kvinnor NC712 svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta NC712-musketörer för kvinnor är en perfekt kombination av klassisk och modern stil som passar in i alla kvinnors garderob. Deras tidlösa design gör dem till ett perfekt komplement till både vardagliga och mer eleganta stilar.

Dessa skor har en bred klack, 5,5 cm hög, vilket säkerställer komfort och stabilitet vid varje steg. Dessutom garanterar den 2 cm höga traperade sulan bra grepp även under svårare förhållanden. Den höga ovandelen, som når över knät, formar inte bara vackert benen utan ger också värme tack vare den känsliga pälsen i fotdelen.

NC712 over-the-knee stövlar är gjorda av behaglig ekologisk mocka, vilket gör att de ser eleganta och samtidigt miljövänliga ut. Sidodragkedjan gör den lätt att ta på, vilket är oerhört viktigt i vardagsbruk. En subtil dekoration i toppen av ovandelen ger dem en flickaktig charm, och den klassiska svarta färgen gör att de matchar många stilar, oavsett omständigheterna.

Genom att välja dessa musketörer väljer du komfort, kvalitet och tidlös stil. Perfekt för kvinnor som värdesätter funktionalitet och elegans i ett. Unna dig lite lyx och berika din skokollektion med dessa unika musketörer!

  • Samling: KeeShoes
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Typ av häl: Blockera
  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 5.5
  • Lås: på låset
  • Enda material: syntetisk
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|