Inna marka Svarta Nazira plattformsstövlar

Otillgänglig produkt ;(

Introducera lite elegans och komfort i din garderob med svarta materialstövlar på Nazir -plattformen. Dessa klassiska kvinnors skor, som når hälften av kalven, kombinerar fashionabla design med praktiska. En rund näsa och en glidande struktur säkerställer snabb att sätta på och ta av, vilket gör dem till det perfekta valet varje dag.

Höjden på plattformen på 4 cm gör stövlar inte bara snygga, utan också bekväma, vilket säkerställer stabilitet när man går. En svart, smidig finish passar många olika stilar - från eleganta klänningar till avslappnade jeans. Tack vare uppvärmning kan du hantera det även på svalare dagar och njuta av det fashionabla utseendet.

Nazirs stövlar är det perfekta valet för varje kvinna som vill se självsäker och snygg ut utan att ge upp komfort. Yttermaterial och tyginsats av hög kvalitet är en garanti för hållbarhet och bekvämlighet, och tillverkarens ursprungliga förpackning är en fantastisk gåva för dig själv eller en älskad.

Vänta inte, berika din skorskollektion med dessa extraordinära stövlar och njut av deras mångsidighet under hösten/vårsäsongen!

  • Höjd: Knälängd, 35
  • Producentkod: BM205671
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: 6848
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Lås: glida på
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vår

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|