Apawwa Apawwa Svarta Marella -isolerade snöskor för barn med päls
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Apawwa Svarta Marella -isolerade snöskor för barn med päls
Gör dig redo för vintergalenskap med dina barn i bekväma och snygga snökängor från märket Apawwa! Barnmodellen av Marella snöstövlar är den perfekta lösningen för kalla dagar. Dessa charmiga svarta skor designades med de yngsta i åtanke, och ger dem inte bara skydd mot kylan, utan också med full komfort när de leker i snön.
Utrustade med en insida isolerad med tjock päls ger de värme och mjukhet, vilket är avgörande under kallare dagar. Skornas ovansida är gjord av ekologiskt läder av hög kvalitet, vilket garanterar deras vattentäthet. Tack vare detta kan ditt barn säkert hoppa i pölar och leka i snön, och hans eller hennes fötter förblir torra.
Marella-modellen är en slip-on, lätt att ta på sko som säkert kommer att tilltala både föräldrar och barn. Ovandelen, 9 cm hög och 13 cm bred (för storlek 27), ger adekvat fotledsstöd, och den solida plattformen med en 2 cm hög sula garanterar stabilitet och komfort i alla situationer.
Glöm inte att kontrollera de tillgängliga storlekarna och använd bordet för att perfekt passa snökängorna till ditt barns fötter. Apawwa är ett varumärke som förstår barnens behov och deras produkter kombinerar modern design med praktiska lösningar. Investera i ditt barns värme och komfort genom att välja Marella snökängor!
- Producent: Apawwa
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Snökängor > Skor Apawwa
- Lås: Glida på
- Axelhöjd (cm): 9
- Yttre material: läderliknande material
- Uppvärmning: Päls
- Typ av häl: Ingen häl
- Schakthöjd: 9 cm
- Färg: svart
- Axelbredd: 13 cm i storlek 27
- Axelbredd (cm): 13 cm i storlek 27
- Plattform/sula (cm): 2
Tack för att du lägger till din kommentar.