Inna marka Svarta loafers med rosett, mockasiner med nallebjörn

Otillgänglig produkt ;(

Svarta loafetter med en båge är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar både komfort och elegans. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, dessa loafers med en nallebjörn kombinerar modern design med klassiska element, vilket gör att de perfekt matchar många stilar.

Ett särskilt utmärkande drag i dessa skor är den ursprungliga bågen, som ger dem en subtil charm. En rund typ av näsa och en 4 cm hög plattform säkerställer att inte bara bär komfort, utan också en snygg look. Loaffs sätts in, vilket möjliggör snabb och bekväm att sätta på.

Tack vare den universella svarta färgen med delikata gyllene accenter smälter dessa loafers perfekt in med både vardagliga och mer eleganta kläder. Perfekt för varje tillfälle - från promenader runt staden till sociala möten.

En bekväm insats är också tillverkad av ekologiskt läder, vilket säkerställer komforten att bära under dagen. Loaffs är packade i tillverkarens ursprungliga låda, vilket gör dem till en bra presentidé.

Satsa på stil och bekvämlighet med svarta loays med en båge-detta är ett måste i garderoben för varje modern kvinna!

  • Typ av häl: plattform
  • Ytterligare egenskaper: rosett
  • Producentkod: 2306B
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: gyllene
  • Innersula: konstgjort läder
  • Lås: glida på
  • Färg på sulan: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: mockasiner med en nallebjörn
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|