Inna marka Svarta loafers med gulddekor
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta loafers med gulddekor
Svarta loafers med en gyllene dekoration är ett måste i varje garderob av en modern kvinna. Kombinationen av elegans och komfort innebär att denna modell är stor i olika situationer, från kontorsmöten till helgutflykter. Klassisk snitt, platt häl 2 cm hög och fashionabla mandel ger hela sofistikerade karaktären.
Mockasinöverdelen är tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder i en intensiv svart färg, vilket säkerställer hållbarhet och lätthet att bibehålla. Ett unikt element som fångar ögat är en lyxig kedja placerad framtill, vilket ger lite extravagans och en snygg accent.
Tack vare införandet är det extremt enkelt att sätta på och ta bort mockasiner, vilket gör dem till det perfekta valet för kvinnor som värderar komfort i vardagliga uppgifter. Den sulan gjord av hållbara plastgarantier stabilitet, och insatsen av ekologiskt läder bryr sig om fotventilation, vilket innebär vardaglig bärande komfort.
Mockasiner levereras i den eleganta, originella lådan för tillverkaren, vilket gör dem till en bra presentidé. Genom att välja den här modellen investerar du i en tidlös garderobsartikel som går perfekt med olika stiliseringar och betonar din individuella stil i varje situation.
Låt dig själv bäras av modetrender och välj svarta loafers med en gyllene dekoration - de kommer säkert att bli ett favoritelement i din samling!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Inna marka
- Typ av häl: Platt häl
- Lås: Glida på
- Ytterligare egenskaper: kedja
- Producentkod: Go-3c svart
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Modell: Go-3c
- Näsan: mandel
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
Tack för att du lägger till din kommentar.