Inna marka Svarta loafers i mocka från Aneesa

20,36

Svarta mockasiner i mocka är essensen av komfort kombinerat med elegans och stilren design. Dessa platta och låga damskor är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter universalitet och vardagskomfort. Slip-on-modellen gör det extremt enkelt och snabbt att ta på och av skorna, vilket är en stor fördel i dagens fartfyllda liv.

Tack vare mandeltån ser dessa loafers moderna ut och kan vara ett perfekt komplement till både avslappnad och mer formell styling. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockaskinn, de ser inte bara eleganta ut utan är också miljövänliga.

Gummisulan garanterar utmärkt grepp och stabilitet, vilket ökar användarkomforten när du går på olika underlag. En liten plattform på en centimeter ger ett litet lyft, vilket gör skorna ännu bekvämare samtidigt som de behåller sin platta profil.

Eftersom det här är damskor glömde tillverkaren inte att lägga till en feminin accent, vilket är en delikat rosett. Detta element ger mockasinerna ännu mer charm och stil, vilket gör dem till ett idealiskt val för kvinnor som gillar att sticka ut med subtila detaljer.

I svart och avslutade med en svart sula är dessa loafers utan tvekan universella, vilket innebär att de kan matcha nästan alla kläder och tillfällen. Yttermaterialet och inlägget av ekologiskt läder är också en garanti för hållbarhet och tillfredsställelse vid användning.

Modellen QQ-5 erbjuds i standardnumrering, vilket gör det lättare att välja rätt storlek, och tillverkarens originalförpackning ger exklusivitet och gör mockasinerna till en idealisk presentidé.

Sammanfattningsvis är svarta mocka loafers ett bra alternativ för varje kvinna som letar efter bekväma, men samtidigt snygga vardagsskor. Tack vare deras mångsidighet, kvalitet på utförande och designdetaljer kommer dessa mockasiner säkert att hitta sin plats i många kvinnors garderober.

  • Uppvärmning: Inte
  • Höjd: Låg
  • Ytterligare egenskaper: rosett
  • Producentkod: BM192955
  • Samling: Vår sommar
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: QQ-5
  • Näsan: mandel
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: ['slip on']
  • Innersula: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|