Inna marka Svarta loafers dekorerade tår 22-2 Svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta loafers dekorerade tår 22-2 Svart
Upptäck den perfekta kombinationen av stil och komfort med 22-2 svarta loafers med dekorerade tår. Dessa eleganta damskor, monterade på en solid sula med ett skydd, är ett perfekt val för dagligt bruk, och ger din styling en unik karaktär.
Det utmärkande för dessa mockasiner är dekorativa tår dekorerade med subtila silverrhinestones - nitar. Tack vare dem blir skorna en spännande accent som lockar uppmärksamhet och framhäver din personlighet. Deras släta mönster gör dem extremt universella och lätta att kombinera med olika outfits.
22-2 Svarta mockasiner är extremt praktiska - avsaknaden av snören möjliggör snabb och bekväm påsättning, vilket är en extra fördel i vardagsbruk. Tillverkad av ekologisk mocka av hög kvalitet, både yttermaterialet och inlägget garanterar komfort hela dagen.
Den 2,5 cm platta hälen främjar komforten och den runda tån ger en klassisk, elegant look. Dessa mockasiner är det perfekta valet för en modern kvinna som värdesätter mode i kombination med komfort.
Oavsett om du ska shoppa, träffa vänner eller gå till kontoret kommer 22-2 svarta mockasiner med dekorerade tår att bli ett perfekt komplement till din garderob. Unna dig lite lyx och håll dig uppdaterad med denna unika modell!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Inna marka
- Färg: svart
- Näsan: Runda
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Konstgjort läder
- Lås: glida på
- Klack / plattformshöjd: 2.5
Tack för att du lägger till din kommentar.