Lemar Svarta Lemar Flomes Stövlar med snörning i mocka
- Försändelsen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Svarta Lemar Flomes Stövlar med snörning i mocka
Lemar Flomes svart mocka snörstövlar är snygga damskor, perfekta för kallare dagar. De är gjorda av högkvalitativt naturligt läder, vilket gör dem extremt hållbara och hållbara. Snörade och dessutom fästa med dragkedja, de underlättar justering och säkerställer stabilitet. Hälen i form av en stolpe är 8,5 cm hög, vilket tillför elegans och slimmar figuren.
Insidan av skon är lätt isolerad med en skofilt, så foten kommer alltid att vara varm även kalla dagar. Häldisken är förstyvad och tårna är rundade. Skon är svart, vilket gör den perfekt för olika stilar. Den övre höjden är 14 cm och bredden är 9 cm.
Skor finns i olika storlekar, och när du väljer, följ storlekstabellen. Produkten är ny, levereras i tillverkarens originalförpackning. Stövlarna tillverkades av märket Lemar.
Möjligheten till isolering och en skofilt som foder säkerställer optimal bärkomfort och den 2,5 cm höga sulan garanterar stabilitet. Produkten väger 1,2 kg med förpackning. Insatsen är isolerad och gjord av tyg. Skodonen har inga ytterligare mönster, vilket ger mångsidighet och elegans.
- Producent: Lemar
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Stövlar Lemar
- Lås: på låset , snörda
- Plattform/sula (cm): 2,5
- Axelhöjd (cm): 14
- Axelbredd (cm): 9
- Samling: Höst vinter
- Färg: svart
- Yttre material: naturskinnsskinn
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: posta
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Modell: Ankelboots med snörning i mocka på hög klack
- Näsan: runda
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 8.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Producentkod: 60441 W.BLACK
Tack för att du lägger till din kommentar.