Inna marka Svarta lätta snökängor för kvinnor

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck komforten och stilen på vinterdagar med svarta, lätta kvinnors snöstövlar från ett annat märke. Dessa eleganta skor kombinerar modern design med funktionalitet, idealiskt lämpade för dagliga utgångar på svalare dagar.

Höga överdelar, 32-34 cm breda och 12 cm höga, fortsätt med de senaste trenderna, och den 3 cm höga plattformen lägger inte bara till stil utan också komfort. Kopplingsfästet gör det lättare att ta på sig och ta av, och den mjuka hälen säkerställer att ha komfort. Skorna inre har fodrats med ett trevligt textilmaterial, vilket gör att fötterna förblir varma även på de kallaste dagarna.

Svarta ljus snöstövlar har berikats med en päls, som inte bara värmer, utan också ger dem en unik karaktär. Slät yttre material utan mönster gör att dessa skor är universella och matchar både avslappnade och mer eleganta stiliseringar.

En plastsula utrustad med en slitbanan säkerställer utmärkt vidhäftning på hala ytor, vilket är viktigt under vintervandringar. Hela är packade i tillverkarens ursprungliga låda, vilket gör dem till en idealisk presentidé.

Satsa på ett fashionabelt och bekvämt val - Svarta lätt snöstövlar är ett måste - har för hösten/vintersäsongen, som kommer att vara perfekt både dagligen och under resor till bergen. Njut av varje steg i dessa snygga och funktionella skor!

  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Höjd: hög
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Typ av häl: plattform
  • Axelbredd: 32-34 cm
  • Schakthöjd: 12 cm
  • Producentkod: X55-1B
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: Svarta lätta snökängor för kvinnor
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 3

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|