Inna marka Svarta lårstövlar för kvinnor 7570-PG svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och stil med 7570-PG musketörer för kvinnor i svart. Dessa unika stövlar är ett perfekt förslag för kvinnor som värdesätter inte bara ett moderiktigt utseende, utan också komforten att bära. Tillverkade av ekologisk mocka av hög kvalitet, de gläds med en delikat touch och ett chic snitt som fungerar i alla situationer.

Dessa musketörer är designade i en klassisk stil med dragkedja på sidan och ser inte bara bra ut, utan säkerställer också snabb och bekväm påklädning. Gulddekorationen på sulan ger dem en unik karaktär, som framhäver säsongens moderna trender. Med den övre höjden över knäet framhäver dessa skor figuren perfekt och är ett perfekt komplement till många stilar - både vardags- och kvällsutflykter.

7570-PG musketörerna har en platt 2,0 cm hög klack, vilket gör dem extremt bekväma, så att du kan röra dig fritt hela dagen. Utan mönster, i en klassisk svart färg, passar de in i minimalistiska modekategorier, samtidigt som de är ett universellt tillskott till varje garderob.

Lägg till en touch av lyx till din skokollektion och njut av den oöverträffade stilen som dessa unika musketörer erbjuder. Perfekt för varje kvinna som vill känna sig självsäker och snygg!

  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Nej
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Typ av häl: Platt häl
  • Klack / plattformshöjd: 2.0
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|