Inna marka Svarta lårhöga stövlar med dragkedja

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta musketörer med dragkedja är synonymt med elegans och komfort, som perfekt kombinerar stil med praktiska egenskaper. Tillverkade av starkt ekologiskt läder, dessa långa stövlar med en ovandel ovanför knäet framhäver den kvinnliga figuren perfekt, samtidigt som de ger optimalt skydd mot kall vind. Modellen kännetecknas av ett enkelt, klassiskt snitt som får varje kvinna att känna sig speciell i dem.

Utöver sitt stilrena utseende ger dessa musketörer vardagskomfort tack vare den höga, platta hälen, som inte bara lägger till några centimeters höjd, utan också garanterar stabilitet under gång. En ytterligare fördel är den bekväma knäppningen med en kraftig dragkedja, vilket gör det lättare att ta av och på skorna. Den dekorativa dragkedjan bak är en intressant detalj som ger skorna en unik karaktär.

Svarta musketörer med dragkedja passar perfekt in i höst-vintertrender, och deras släta, svarta yta gör att de matchar en mängd olika stilar - både vardags- och kvällsstilar. Säkerhet och komfort när du bär är prioritet för dessa skor, och deras isolering gör att varje fot känns bekväm, även under kallare dagar.

Låt svarta musketörer med dragkedja bli din favoritaccessoar för den här säsongen. Tack vare sin eleganta finish och praktiska lösningar kommer de att vara ett perfekt komplement till vilken garderob som helst!

  • Färg: svart
  • Yttre material: Övrig
  • Typ av häl: Platt häl
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: MÖJLIGA SKOR
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Näsan: Runda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|