Inna marka Svarta långa mockastövlar från Donnino

Otillgänglig produkt ;(

Donnino långa stövlar i svart mocka är svaret på moderna kvinnors fashionabla och praktiska behov. De kombinerar perfekt bärkomfort med de senaste modetrenderna. De kännetecknas av en unik design, vilket gör dessa slip-on arbetare till en perfekt passform för både urban stil och mer djärva modeexperiment.

Designade för kvinnor som värdesätter både estetik och funktionalitet, de presenterade stövlarna är det perfekta valet för höst-vårsäsongen. Deras svarta yttermaterial i mocka ser inte bara bra ut estetiskt, utan är också lätt att rengöra. Med en finish i eko-mocka är dessa skor både snygga och miljövänliga.

Ett av nyckelelementen som gör att dessa skor sticker ut är deras höga, 5,5 cm höga gummiplattform. Det ger inte bara några centimeters höjd utan säkerställer också stabilitet och komfort när du går på olika underlag. Gummit som sulan är gjord av ger utmärkt grepp, vilket är oerhört viktigt under kallare och blötare dagar.

Modell 7818 Lång mocka arbetare är skor utan extra dekorationer, vilket ger dem en klassisk men modern karaktär. Deras minimalistiska utseende gör dem lätta att matcha med många stilar – från vardagsjeans till eleganta klänningar. Mockastövlar är ett bra sätt att diversifiera din garderob och ge den karaktär.

Donnino-märket är känt för att skapa skor som kombinerar högkvalitativt utförande med ett attraktivt pris, och de presenterade stövlarna är inget undantag. Till ett överkomligt pris erbjuder de hållbarhet, moderiktigt utseende och mångsidighet, vilket gör dem till en fantastisk investering för varje fashionabel kvinna.

Sammanfattningsvis är Donnino långa stövlar i svart mocka ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter kombinationen av modern design och komfort. Deras mångsidighet, i kombination med ett attraktivt pris och hög kvalitet på utförande, gör dem till skor som säkert kommer att finnas i garderoben hos många snygga kvinnor.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vår
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: 7818 Lång mocka arbetare
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: plattform
  • Schakthöjd: 48
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|