Inna marka Svarta lackskor med Serlait-pärlor vit
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svarta lackskor med Serlait-pärlor vit
Svarta patent Serlait skor med pärlor är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter elegans och unik stil. Denna modell, gjord av högkvalitativt ekologiskt läder, garanterar inte bara komfort utan också ett unikt utseende som sticker ut i alla stylingar.
Tack vare mandeltån smalnar dessa skor optiskt i foten, vilket gör dem perfekta för vardagsbruk och för speciella tillfällen. Pärldekorationen placerad på framsidan av ovandelen ger elegans och subtilitet, vilket gör den till ett unikt inslag i varje garderob.
Skonumren är standard, så du kan välja din normala storlek utan oro. Den svarta patenterade finishen och gummisulan säkerställer hållbarhet och stabilitet, och slip-on-designen gör det enkelt att ta på och av skorna. Modellen har en klackhöjd på 5 cm, vilket gör den bekväm att ha på sig under långa stunder.
Serlait skor kommer att vara ett perfekt komplement till casual stilar, vilket ger dem en mer elegant karaktär. Beställ din idag och njut av en moderiktig look!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: strålar , lackerad
- Samling: KeeShoes
- Färg: Vit
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Gummi
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: 202262
- Näsan: mandel
- Klack / plattformshöjd: 5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.