PA1

PA1 Svarta isolerade stövlar från Savino

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck en ny dimension av stil och komfort med svarta Savino-isolerade ankelboots från PA1! Dessa eleganta skor, perfekta för kallare dagar, kännetecknas av en massiv sula som lägger till en fashionabel accent till varje styling. Tack vare den bekväma bindningen kan du perfekt anpassa ovandelen till ditt ben, vilket garanterar inte bara komfort, utan också ett unikt utseende.

Stövlarna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder med en matt finish, vilket gör dem inte bara estetiska, utan också miljövänliga. Interiören täckt med varm päls kommer att ta hand om dina fötter under vinterpromenader, och den klassiska svarta färgen gör att de matchar en mängd olika stilar.

Observera att numreringen är låg, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att få maximal komfort. Höjden på skorna når 13,5 cm, och den bekväma 4 cm höga plattformen ger självförtroende i varje steg. Den runda tån gör stövlarna extremt bekväma och snygga.

Produkten finns i storlekar från 36 till 41 och förpackad i originalkartong från tillverkaren, vilket gör den till en perfekt presentidé. Vänta inte! Lägg till eleganta och funktionella Savino stövlar till din samling, de kommer att vara ett oersättligt inslag i din vintergarderob!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Knytskor för kvinnor J957
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Fetma: G.
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|