Inna marka Svarta isolerade sneakers med dragkedja 9015-1

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta isolerade sneakers med dragkedja 9015-1 är ett idealiskt val för kvinnor som värdesätter stil, komfort och praktiskt under kallare dagar. Höga, quiltade skor är perfekta för höst- och vinterväder och erbjuder ett moderiktigt utseende och värme på samma gång.

Dessa sneakers kännetecknas inte bara av sin eleganta svarta färg, som är lätt att kombinera med olika stilar, utan också av en extra dragkedja och snörning, vilket möjliggör en optimal passform av skorna till foten. Höjden på skorna är 18 cm, vilket ger tillräckligt stöd för fotleden, och den 4 centimeter långa plattformen tillför lite lätthet till hela siluetten.

9015-1 sneakers är gjorda av material som garanterar hållbarhet och komfort att bära. Syntetsulan och tyginnersulan är element som bidrar till komfort även efter långvarig användning. Dessutom gör isoleringen dessa skor perfekta för kallare dagar, och deras runda tå ger en feminin karaktär.

Dessa fashionabla sneakers är ett perfekt val för varje kvinna som inte är rädd för att experimentera med mode samtidigt som de letar efter bekväma och praktiska lösningar. Kom och hämta dina svarta isolerade sneakers med dragkedja 9015-1 och njut av komfort och stil under alla förhållanden!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: Övrig
  • Typ av häl: platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Lås: snörda , låsa

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|