Inna marka Svarta högklackade ballerinor svarta 100-879SA
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta högklackade ballerinor svarta 100-879SA
Upptäck sommarens charm med svarta balettlägenheter med öppen klack 100-879SA! Dessa unika skor från Inna Marka är en perfekt kombination av elegans och komfort, perfekta för både speciella tillfällen och vardagsbruk. Deras klassiska svarta färger gör dem till ett perfekt komplement till varje styling, och den attraktiva rosetten placerad på sidan ger charm och femininitet.
Balettlägenheterna är gjorda av ekologisk mocka och erbjuder inte bara ett estetiskt utseende utan också komfort att bära. Slip-on-stängningen gör det snabbt och enkelt att ta av och på skorna, medan klackhöjden på 2,0 cm säkerställer stabilitet och komfort hela dagen. Perfekt för kvinnor som värdesätter både moderiktigt utseende och komfort i vardagsbruk.
Balettlägenheter med öppen klack är ett måste i din sommargarderob. Missa inte möjligheten att berika din samling med denna unika modell! Utan ett mönster, med en subtil, elegant design, kommer de att bli ett perfekt komplement till varje styling. Unna dig lite lyx och framhäva din skönhet med balettlägenheter som kommer att glädja var och en av er!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Ballerina > Skor Inna marka
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Innersula: Konstgjort läder
- Lås: annan , glida på
- Ytterligare egenskaper: rosett
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Ingen näsbit
- Färg: svart
- Klack / plattformshöjd: 2.0
Tack för att du lägger till din kommentar.