Inna marka Svarta höga sneakers rikt dekorerade D17-27027 mångfärgad

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta high-top sneakers D17-27027 är ett perfekt val för varje fashionabel kvinna som vill sticka ut i mängden. Dekorationerna på ovandelen, gjorda av ekologiskt läder, ger dessa skor en unik karaktär, och de rika färgerna på strass får dem att glänsa.

Dessa sneakers är inte bara snygga, utan också funktionella. Blixtlåset med snörning gör det lättare att ta av och på skorna, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk. Den runda tån säkerställer komfort, och gummisulan garanterar bra grepp och hållbarhet.

Klackhöjden på 2,0 cm gör sneakersna låga, vilket säkerställer komfort vid varje steg. Tack vare tillverkarens originalförpackning är de perfekta som present. Välj dessa svarta, rikt dekorerade D17-27027 sneakers och njut av en fashionabel och bekväm stil varje dag!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart , mångfärgad
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 2.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda , låsa

Tack för att du lägger till din kommentar.

|