Polbut Polbut Svarta herrisolerade skor C37F

Otillgänglig produkt ;(

C37F isolerade stövlar för män från tillverkaren Polbut är ett utmärkt val för män som värdesätter elegans och högsta bärkomfort. Tillverkade av naturligt läder kännetecknas dessa skor inte bara av estetik, utan också av hållbarhet. Det klassiska, enkla snittet gör att dessa svarta skor matchar en mängd olika stilar - både vardagliga och mer formella tillfällen.

C37F-modellen är designad för vår- och höstsäsongen, och dess isolering i form av en skofilt säkerställer termisk komfort även under kallare dagar. Högkvalitativt sulmaterial garanterar tillräckligt grepp och stabilitet, vilket gör dessa skor idealiska för vardagsaktiviteter.

Skorna har en snörning, vilket möjliggör individuell anpassning till foten. Tack vare bredden G är C37F lämpliga för män som föredrar lite bredare skor. En ytterligare fördel är deras universella svarta färg, som passar perfekt med olika delar av garderoben.

Polbut tog också hand om detaljerna - skorna är limmade, vilket gör dem hållbara, och deras skötsel är lätt tack vare användningen av pastor och fetter för kornläder. Skorna levereras i tillverkarens originalförpackning.

Sammanfattningsvis är Polbut C37F ett utmärkt val för varje snygg man som letar efter moderiktiga, bekväma och universella skor. De kommer säkerligen att uppfylla förväntningarna hos även de mest krävande användarna.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: naturläder
  • Uppvärmning: Ja
  • Fetma: G.
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Innersula: Övrig

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|