Gregor Svarta Gregor loafers i läder

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck den klassiska stilen med Gregor lädermockasiner för män i en elegant svart färg. Dessa unika skor är ett förslag för män som värdesätter komfort och tidlös design. Tillverkad i Polen, Gregor mockasiner utmärks inte bara av kvaliteten på utförande, utan också av komforten att bära.

Tillverkade av naturligt läder, både inre och yttre, ger dessa mockasiner utmärkt ventilation och en behaglig känsla i kontakt med fötterna. Innersulan och fodret av naturligt läder gör varje ögonblick i dessa skor till ett rent nöje. I sin tur garanterar sulans tjocklek på 1,5 cm och den övre höjden på ca 6,5 ​​cm stabilitet och komfort under vardagliga aktiviteter.

Gregor mockasiner är det perfekta valet för vår- och höstdagar. Tack vare sin minimalistiska design kommer de perfekt att matcha olika stilar – både avslappnade och mer eleganta. Dessutom är det värt att uppmärksamma tillverkarens storleksrekommendationer - det är värt att välja en storlek en storlek lägre än standardstorleken.

Produkten är helt ny, original och har 24 månaders garanti, vilket bevisar dess höga kvalitet. Utan häl, med rund tå och utan mönster - dessa mockasiner passar perfekt in i nuvarande trender och erbjuder komfort och stil. Förpackade i tillverkarens originalkartong kommer de att vara en fantastisk gåva eller tillägg till garderoben för alla män som värdesätter både utseende och komfort.

Välj Gregor mockasiner och känn skillnaden på välgjorda läderskor!

  • Färg: svart
  • Yttre material: naturläder
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|