Inna marka Svarta gladiatorsandaler fästade med fotled

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta gladiatorsandaler fäster med fotled är det perfekta valet för varje kvinna som fokuserar på stil och komfort på varma dagar. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet erbjuder de inte bara ett elegant utseende, utan också hållbarhet, tack vare vilket de kommer att följa dig under många sommarsäsonger.

Deras runda näsa ger dem en modern karaktär, och den klassiska svarta färgen gör att de kombineras med olika stiliseringar - från vardagliga kläder till mer eleganta, för speciella tillfällen. En hög 4,5 cm hög plattform förlänger optiskt benen och säkerställer komforten att bära hela dagen.

Tack vare det praktiska spännet är dessa sandaler lätta att ta på sig och ta av, vilket gör dem till ett utmärkt val för sommarutgångar. Svarta gladiatorsandaler är ett måste i varje garderob, idealisk för både kvinnor som värderar mode och komfort. Förpackad i en originallåda kommer de också att vara en fantastisk gåva för en älskad.

Missa inte möjligheten att lägga till dem i din samling och njuta av deras charm under sommaren!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: 8-1980 svart
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Modell: 8-1980
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: plattform
  • Lås: spänne
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|