Inna marka Svarta fotkängor med Antipodes dragkedja

Produkten är inte tillgänglig ;(

Antipodes svarta ankelboots med dragkedja är det perfekta valet för hösten, som kombinerar elegans med komfort. Tack vare en något lägre klack på 6 cm ger dessa extremt snygga skor stabilitet och komfort, även under långa användningsperioder. Tillverkade av ekologiskt, mockaliknande läder, de gläds inte bara med sitt utseende, utan också med sin kvalitet.

Det utmärkande för dessa stövlar är ett stort spänne översållat med zirkoner, vilket ger karaktär och väcker uppmärksamhet. Den något spetsiga tån, typisk för ett klassiskt snitt, gör att stövlarna matchar perfekt med en mängd olika stilar - från vardag till mer elegant.

Insidan av stövlarna är avslutade med en mjuk klädsel, vilket säkerställer komfort även under längre promenader. Dragkedjan gör den enkel att ta av och på, vilket är en extra fördel i vardagsbruk.

Antipodes högklackade ankelboots är ett måste i garderoben för varje kvinna som värdesätter mode och komfort. De kommer att fungera perfekt med jeans, kjolar eller klänningar, vilket ger en touch av elegans till varje styling. I tillverkarens originalkartong blir de också en perfekt presentidé. Välj svarta Antipodes ankelboots och framhäva din unika stil!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Lås: på låset
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: spets
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: blockera
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 6.0
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|