Inna marka Svarta Fikriya högklackade ankelboots

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegansen och komforten som erbjuds av svarta stövlar på Fikriya -posten, perfekt för hösten/vårsäsongen. Deras klassiska snitt och en hög häl med en höjd av 8 cm innebär att varje fashionabla kvinna säkert kommer att bli kär i den här modellen.

Fikriya -stövlar kännetecknas av en mandel som ger dem subtilitet och kvinnlighet. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockeläder ser de inte bara läckra ut utan också passar in i trenderna för medvetet sätt. Tack vare uppvärmning kan du njuta av att bära dem även på svalare dagar, och plastsula kommer att ge komfort vid varje steg.

Zip -fästet gör det lättare att ta på sig, och den klassiska svarta färgen innebär att dessa stövlar kan kombineras med olika stiliseringar - från avslappnad till mer elegant. M702 -modellen, vars höjd når för vristen, är ett utmärkt val för damer som vill sticker ut från mängden och samtidigt känna sig bekväm.

Invester i svarta stövlar på Fikriya -inlägget och låt dig själv föras bort av moderevolutionen! Varje detalj i denna modell har tänkt sig uppfylla kraven från moderna kvinnor som värderar stil och komfort. Ta emot dem i den ursprungliga förpackningen och se hur mycket du kan få tack vare uttrycksfulla tillägg i din garderob.

  • Producentkod: BM203529
  • Samling: Höst vår
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: M702 Svarta högklackade ankelboots
  • Näsan: mandel
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Höjd: för fotleden

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|