Inna marka Svarta fällare med dekorativ Romaine -tunga

Produkten är inte tillgänglig ;(

Romaine svarta fångare med en dekorativ tunga är det perfekta valet för varje fashionabel kvinna som vill kombinera komfort med en unik stil. Dessa skor är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och kombinerar elegans med modern design. Den dekorativa plösen, rikt dekorerad med vackra svarta stenar, väcker uppmärksamhet och ger skorna en unik karaktär.

Den höga trappersulan är en absolut hit den här säsongen, och säkerställer inte bara stabilitet, utan också en perfekt finish på alla stylingar. Dragkedjan och snörning gör det snabbt och bekvämt att ta på och av skorna. Tack vare standardnumreringen kan du med säkerhet välja din storlek vid köp.

Dessa svarta romska stövlar matchar modetrenderna perfekt, och deras runda tå och 5 cm höga plattform ger stil och komfort under vardagliga aktiviteter. Skornas ankelhöjd ger extra stöd, och bristen på isolering gör dem perfekta för vår- och höstdagar.

Låt dessa unika stövlar bli en viktig del av din garderob! De kommer säkert att vara ett perfekt komplement till både avslappnade och mer eleganta stilar. Designade av märket "Inna Marka" kommer dessa skor i tillverkarens originalförpackning, vilket gör dem till den perfekta presenten för alla modeälskare. Välj svarta Romaine sneakers och framhäva din unika stil!

  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: 8351
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Samling: KeeShoes
  • Typ av häl: plattform
  • Lås: på låset , snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|