Inna marka Svarta espadrillor med snörning från Duffet

19,48

Svarta espadrillor är damskor som kännetecknas av en snygg design och komfort att bära. De är knutna, vilket säkerställer stabilitet och passform till foten.

Den 4,5 cm höga plattformen ökar bärkomforten avsevärt, ger dämpning och ökar din längd några centimeter. Skorna är gjorda av tyg och sulan är gjord av gummi, vilket garanterar deras hållbarhet och slitstyrka.

Produkten finns i standardnumrering, så när du väljer storlek är det värt att överväga din nuvarande. Även innersulan på skorna är gjord av tyg, vilket säkerställer mjukhet och komfort.

Eleganta skor har en rund tå. Färgen på skorna är svart, medan sulan är beige. Denna modell har inga ytterligare funktioner, den är enkel och universell, utan ett dominerande mönster.

 

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: M333P
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Samling: Sommar
  • Producentkod: BM169778

Tack för att du lägger till din kommentar.

|