Inna marka Svarta espadriller med Favara blommor

Produkten är inte tillgänglig ;(

Favara svarta espadrillor med blommor är ett perfekt val för kvinnor som vill kombinera komfort med en fashionabel finish. Dessa snygga skor är perfekta för varma vår- och sommardagar, så att du kan njuta av komfort under alla omständigheter.

Favara espadrillor utmärker sig inte bara genom sin eleganta design, utan också genom praktiska detaljer. Små kilar, dekorerade med flätat snöre, tillför lätthet och elegans. Ovandeln är gjord av högkvalitativt svart ekologiskt läder, som är lätt glänsande, vilket attraherar ögat och gör att skorna ser väldigt imponerande ut.

Praktisk spänne runt ankeln garanterar stabilitet och komfort att bära hela dagen. Dessutom är dekorativa svarta blommor en subtil accent som betonar femininitet och ger espadrillorna en unik karaktär.

Med en 2,5 cm hög plattform matchar dessa skor en mängd olika stilar - från avslappnad till mer elegant. Den beige sulan av syntetiskt material säkerställer bra grepp, och den ekologiska läderinnersulan säkerställer komforten för dina fötter.

Favara espadrillor är ett måste i varje sommargarderob. Deras universella svarta färg gör dem lätta att kombinera med andra klädesplagg, och det dominerande blommotivet tillför fräschör och glädje. Välj Favara espadrillor och känn dig moderiktig och bekväm i sommar!

  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Ytterligare egenskaper: dubbar
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Yttre material: Övrig
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Jag rekommenderar varorna i enlighet med förpackningen
|