Inna marka Svarta eleganta lackskor med höga klackar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck de eleganta svarta höghöjda skor från ett ansedd märke! Dessa unika loafers, designade för moderna kvinnor, kombinerar stil, komfort och exceptionell kvalitet.

Tillverkade av ekologiskt lackerat läder har dessa skor (modell: lackerade höghöjda loafers) en extremt elegant karaktär, idealisk för både formella tillfällen och mindre bindande utflykter. Den 7,5 cm höga hälen betonar perfekt figuren, lägger till sin klass och kvinnlighet, och den fyrkantiga näsan ger en original grafisk accent.

En ytterligare fördel med dessa halva murar är en läderinsats, som garanterar komforten att bära hela dagen. Modellen har en insatt lås, som gör att du tar på och tar av dig skorna är snabbt och bekvämt. Den svarta finishen i kombination med en subtil kedja gör att dessa skor säkert kommer att locka uppmärksamhet och matcha många stilar.

Svart färg, utan mönster, gör dessa skor tidlösa och enkla att kombinera med olika kläder. I den ursprungliga rutan för tillverkaren får du inte bara produkten av högsta kvalitet, utan också en elegant förpackning perfekt för en gåva.

Tveka inte! Lägg till elegansen i din garderob med dessa exceptionella lackerade halvahjul, vilket säkert kommer att bli din favoritmodell för varje tillfälle.

  • Typ av häl: posta
  • Ytterligare egenskaper: lackerad , kedja
  • Producentkod: 24-12322B
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: naturläder
  • Modell: Patentmockasiner med hög klack
  • Klack / plattformshöjd: 7.5
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Näsan: fyrkant
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|