Inna marka Svarta damstövlar på en tjock sula Idalina

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta damstövlar med tjock sula, Idalina, är ett perfekt val för varje kvinna som vill lägga till en unik karaktär till sin höststyling. En hög stolpe med en imponerande höjd på 11 cm framhäver benen samtidigt som den garanterar komforten att bära.

Ovandelen av stövlarna är gjord av ekologiskt mockaläder, vilket gör denna modell inte bara elegant utan också miljövänlig. Dessutom ger den externa krokodilstilen en unik, intressant textur och drar till sig uppmärksamhet.

Idalina-modellen har standardnumrering vilket gör det enklare att välja rätt storlek – storlekarna finns från 36 till 40. Stövlarna är utrustade med en rund tå, vilket säkerställer komforten att använda hela dagen. Dragkedjan gör det enkelt att ta av och på skorna snabbt.

Varför är det värt att välja Idalina ankelstövlar? Deras minimalistiska design utan mönster gör dem lätta att kombinera med olika stilar. De kommer att se bra ut med både jeans och eleganta klänningar. Höst-vinterkollektionen kombinerar mode med funktionalitet, och den svarta färgen gör dem extremt universella.

Låt Idalina ankelboots bli en oumbärlig del av din garderob för den kommande säsongen!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: KL-779
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: posta
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 11
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|